Kiralama Fiyatları

Herkese ve Her  Keseye Uygun Kiralık Arabalar

Firmadan firmaya değişiklik gösteren araba kiralama fiyatları genel olarak belli kriterlere göre belirlenmektedir. Hatta bazen ilden ile hatta aynı ilin farklı ilçelerinde bile çeşitlilik arz edebilir.

İstanbul’da araba kiralayacaksanız yaptığınız ufak bir araştırma sonrasında Avrupa yakası ve Anadolu yakası arasında farklı ücretler verildiğini göreceksiniz. Antalya, İzmir, Ankara ya da Edirne gibi ülkemizin farklı illerinde oto kiralama fiyatlarında da değişiklikler olduğunu görebilirsiniz.

Araç kiralama fiyatları arabanın markasına ve modeline göre değişiyor. Günlük araba kiralama fiyatları 80 TL’den başlayıp 500 TL’ye kadar çıkabiliyor. Tabii bu rakamlar firmaların uyguladığı ücret politikasına göre değişebiliyor. Bazı firmalar ise ödemeyi TL olarak değil de dolar ya da Euro üzerinden alabilmektedir.

Araba kiralama fiyatları:

 • Aracın modeline,
 • VIP hizmet alınıp alınmamasına,
 • Şoförlü olup olmamasına,
 • Filo kiralama fiyatları her zaman daha ekonomik olur.
 • Ticari olarak kullanılmasına,
 • Kullanım süresine göre değişiklik gösterir.

60 TL’den Başlayan Araç Kiralama Fiyatları

Normal şartlar altında yaz ve kış rakamlarını sabit tutan firmalar var. Özel günlerde ya da yıllık olarak artışa gidilse de İstanbul araç kiralama fiyatları 60 TL’den başlıyor. Örneğin herhangi bir markanın günlük ücretleri 2 güne kadar 90 TL iken, bu süre 20 güne çıktığında 65 TL’ye düşüyor. 30  günden fazlası içinse 50 TL gibi bir ücret ödemek yeterli oluyor. Ayrıca ücrete dahil olan hizmetleri sormayı unutmamanız gerekiyor. Size lazım olan ancak ekstra ücrete tabi tutulacak aksesuarları da firmadan öğrenmeniz gerekiyor. Ücretsiz Araba Aksesuarları hakkında detaylı bilgi almak için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Lüks Araç Kiralama Fiyatları

Bütçesi daha elverişli olanlar daha lüks arabalarımızı kiralayabilirler. Audi ve Mercedes gibi markaların farklı modellerinden mını-cooper-9
dilediğinizi seçerken uzun ya da kısa vadede avantajlı ödeme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bu araçlar genel olarak daha fazla:

 • Yolcu kapasitesine,
 • Bagaj hacmine,
 • Motor gücüne,
 • Hıza,
 • Şık görünüme sahiptirler. Dolayısıyla rakamlar bu kriterlere göre belirlenir.

VIP Araç Kiralama Fiyatları

Bizim için özel olan ve daimi müşterilerimize, ayrıca ailemize yeni katılanlara VIP hizmetler sunarak daha ayrıcalıklı yolculuklar yapmalarını sağlıyoruz. Havalimanı, otel ve belirtilen adreslere araç teslimi ile bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştiriyor; yabancı dil bilen şoför temin ediyoruz. Bu nedenle VIP kiralamalarda ücretler biraz daha pahalı olabiliyor. İstenen ekstra karşılamalar, aksesuarlar ve rehberlik ile günlük, aylık, yıllık olarak hizmet sunuluyor.

Filo Kiralama Fiyatları

Firmalara 6 ila 48 ay aralığında uygulanan bu yöntem ile günlük ücretler üzerinden ekonomik hesaplamalar yapılıyor. Böylelikle filo kiralama fiyatları daha makul seviyelerde oluyor. Kasko ve vergi işlemlerinden de kuruluşları muaf kılan bu uygulama satın almanın dezavantajlarını ortadan kaldırmakta. Siz de ekonomik çözümlerimize göz atabilir, uygun olanı seçeb

Paylaş.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome