Araba Aksesuarları

Kullanışlı ve Ergonomik Aksesuar Seçenekleri

Kiralama hizmetleri arasında sayılan ücretsiz araba aksesuarları, pek çok kişinin özel ihtiyaçlarına cevap veriyor. Bilhassa ailelerin beklentilerini karşılayan bu aksesuarlar sayesinde daha rahat bir ulaşım sağlamanız mümkündür. Bu aksesuarların arasında ise bebek koltuğu, navigasyon cihazı, yedek lastik, ek bagaj, oto parfümü, oto paspası gibi ürünler yer almaktadır.

  • Navigasyon

Bilmediğiniz bir şehirde araç kiraladıysanız mutlaka navigasyon cihazı talep etmelisiniz. Bu sayede ulaşmak istediğiniz yerlere en kolay yoldan gidebilir ve çevrenizde hangi bölgelerin olduğunu tespit edebilirsiniz. Seyahat konusunda tüketicilere önemli bir destek sunan bu cihaz, kolay kullanımıyla da dikkat çekiyor.

  • Bebek Koltuğu

Ailenizin en küçük üyesinin en az sizin kadar rahat ve konforlu bir yolculuk yapmasını istiyorsanız bebek koltuğundan mutlaka edinmelisiniz. Bu koltuk bebeği hem en ideal oturma seviyesine getirirken hem de olası kaza durumlarında emniyet kemeri görevi üstlenmektedir. Bir anlamda yolculuk esnasında bebek koltuğu kullanmak mecburidir.

  • Yedek Lastik

Her ne kadar kiraladığınız aracın lastikleri yeni değiştirilmiş olsa da bu aksesuara önem verilmelidir. Bilhassa tatil keyfinizin yarıda kalmaması için. Keşif sırasında lastiğe zarar gelmesi durumunda kısa sürede müdahale edilmeli ve değiştirilmelidir. Zor durumda kalmamak için kiralama esnasında mutlaka yedek lastik istemelisiniz.

  • Araç parfümü ve Oto Paspası

Araç parfümü ve oto paspası hemen hemen tüm kiralık arabalarda bulunmaktadır. Genel itibariyle aracın temizliğine önem veren rent a car şirketleri, belli dönemlerde bu ürünleri yenileriyle değiştirir. Siz yine de kiralama sırasında dikkatli olabilir ve bitmeye yakın araç parfümünün yenisini isteyebilirsiniz.

Paylaş.

Web Tasarım Web Tasarım ve Seo Destek Hizmeti - Webhome